Napište nám, když…

…když vám není dobře a nevíte, kam se obrátit. Žádný problém není příliš malý. Obrátit se na nás můžete se stresem ve škole, nepohodou v rodině, negativními myšlenkami i kvůli strachu o blízké. Jsme připraveni na závažné obtíže i každodenní nepohodu a každému e-mailu věnujeme zaslouženou pozornost

Pokud ale řešíte problém, který je akutní a vyžaduje okamžitý zásah, obraťte se na linky důvěry nebo jiné krizové služby z našeho rozcestníku, které vám poskytnou pomoc obratem.

Vyslechneme, povzbudíme a nasměrujeme

Obrátit se na nás může kdokoliv, kdo prochází těžkým obdobím a neví si rady. Pošleme vám konkrétní tipy na to, jak v danou situaci postupovat a odkážeme vás na příslušné služby, které je vhodné kontaktovat. O poradnu se starají naše psycholožky, které se ve světě služeb orientují na jedničku. 

Děláme, co je v našich silách, ale i ty jsou bohužel omezené. Nezvládneme vaším jménem kontaktovat příslušné služby a nebudeme kontaktovat ani třetí strany, ale ukážeme vám, jakým směrem se vydat. Nedokážeme vám dát jednoznačné řešení vašeho problému, ale poskytneme vám prvotní podporu a odborná doporučení. 

Pomůžeme anonymně a rychle

Do mailu nemusíte uvádět jméno, příjmení ani jiné osobní údaje. Jediný údaj, který nám zůstává přístupný, je vaše e-mailová adresa. Tu nikde nebudeme sdílet a všechny citlivé informace zůstanou jen pod naší střechou. Výjimkou jsou situace podléhající zákonné povinnosti*. Uvidí je tedy jen poradenský tým Nevypusť duši. Komunikovat spolu budeme po e-mailu. Nemusíte nám tedy nechávat ani telefonní číslo, nevyužijeme ho.


Na všechny e-maily odpovíme do čtyř pracovních dnů. Nejprve vám potvrdíme, že jsme mail obdrželi. Pokud potvrzení nenajdete, zkontrolujte, jestli vám nespadl do spamu. Také se ujistěte, že máte volnou kapacitu e-mailové schránky, ať vám naše odpověď může přijít (nejčastěji se nám odpovědi vrací z adres vedených přes Gmail). Neposílejte nám žádné přílohy: z bezpečnostních důvodů je neotvíráme.

*Situace, kdy klient*ka svým jednáním ohrožuje sebe nebo ostatní na životě či výrazným způsobem na zdraví a situace spadající pod zákonnou povinnost ohlásit nebo překazit trestný čin.