Vyberte si z našich programů

Přinášíme prevenci do škol a firem. Stejně tak, jako vědět, jak si správně čistit zuby, nebo umět poskytnout první pomoc, je důležité vědět, jak správně pečovat o duševní zdraví, a poznat, kdy je toho na naši psychiku moc. Našimi programy provází zkušení lektoři*ky, medici*ky a studenti*ky psychologie, mladí odborníci v pomáhajících profesích a studenti*ky těchto oborů, kteří vám ukáží, jak na zdravou prevenci a kdy a kde vyhledat pomoc.

Programy pro vysokoškoláky*čky

Programy pro vysokoškoláky*čky

Potíže, jako je syndrom vyhoření, zažije u některých oborů až 40 % studentů a studentek. Našimi novými programy bojujeme za to, aby se to nedělo.

více arrow
Duševní zdravověda pro sociální pracovníky a pracovnice

Duševní zdravověda pro sociální pracovníky a pracovnice

Kurz Duševní zdravověda pro sociální pracovníky a pracovnice vzniká v reakci na aktuální potřeby sociálních pracovníků a pracovnic. Dlouhodobě je mapujeme a víme, jak důležité je věnovat se nejen svému duševnímu zdraví, ale také jej akcentovat při práci s klientelou.

více arrow
Programy pro středoškoláky*čky

Programy pro středoškoláky*čky

Víte, že až polovina duševním onemocnění se projeví ještě před dovršením 14 let? Připravili jsme proto pro středoškoláky*čky preventivní program, na kterém se dozví, jak mohou o své duševní zdraví pečovat a kam se obrátit v případě obtíží.

více arrow
Programy pro učitele*ky

Programy pro učitele*ky

Záleží nám na tom, aby nevypustili duši nejen školáci*ky, ale také jejich učitelé*ky. Na výběr jim nabízíme z několika typů programů včetně akreditovaného 2denního kurzu, na kterém mj. sdílí své zkušenosti z praxe a trénují podpůrný rozhovor.

více arrow
Programy pro firmy

Programy pro firmy

Přidáte se k firmám a organizacím, které nevypouští duši? Pro vaše zaměstnance*kyně připravíme program podle vybraného tématu. Nejčastěji se jedná o předcházení syndromu vyhoření, duševní zdraví dětí nebo praktické relaxace.

více arrow
Zázemí pro duši

Zázemí pro duši

Tento komplexní program zaměřený na péči o duševní zdraví žáků i učitelů jsme spustili v září na 3 vybraných středních školách. Jeho cílem je zakotvení péče o duševní zdraví do života školy.

více arrow
Podpořte nás

Podpořte nás

Abychom mohli realizovat programy pro středoškoláky*čky a učitele*ky, potřebujeme vaši finanční podporu. Děkujeme!

Inspirujte se, ať nevypustíte duši

Zajímá vás, jak můžete posílit své duševní zdraví? Průběžně pro vás vytváříme infografiky, které si můžete stáhnout zdarma a pověsit třeba doma na lednici nebo na nástěnku ve škole.

100+ infografik ke stažení
Inspirujte se, ať nevypustíte duši<