Přidejte se k firmám, které nevypouští duši!

Rádi pro váš tým uspořádáme během nouzového stavu webinář, ve kterém se můžeme věnovat například následujícím tématům:
  • psychohygiena - jak pečovat o duševní zdraví během nouzového stavu
  • praktické tipy a techniky na home office - jak při práci z domu nevypustit duši
  • copingové strategie a relaxační techniky (včetně vyzkoušení mindfulness přímo během webináře)
  • jak (si) pomoci při úzkostech
  • kontakty na pomoc v případě duševních obtíží
  • jak postupovat, pokud má váš blízký psychické potíže
  • nabízíme i webinář zaměřený pouze na relaxace, během něj si vyzkoušíte více technik
Každý webinář trvá 90 minut a probíhá přes různé platformy (záleží na domluvě). V případě zájmu máme připravenou také anglickou verzi. Webináře vedou lektoři vyškolení organizací Nevypusť duši. Momentální nabídka je upravená s ohledem na současnou situaci a vládní nařízení. Standardně jezdíme přímo do firem s přednáškami a workshopy, ke kterým se chceme po skončení nouzového stavu vrátit.

Reference

"Nevypusť duši jsme oslovili v rámci našeho interního firemního týdne, který je zaměřený na well-being a obecně dobrou atmosféru mezi kolegy. Dohodnuté téma, což byla v tomto případě prevence nevyhoření, přijela odškolit sympatická a skvěle připravená lektorka. Workshop byl zajímavý a byly zodpovězeny všechny otázky, které téma vyvolalo. A nebylo jich málo. Tímto bychom rádi poděkovali za inspirativní zpracování tématu a praktické tipy. Skvělý nápad taky byl nechat mezi účastníky kolovat letáčky, ve kterých byly shrnuty základní principy a rady, které jsme si měli z workshopu odnést do každodenního života. Ohlas kolegů byl veskrze pozitivní. Děkujeme vám a přejeme i dalším, aby nevypustili duši - v práci a vlastně i kdekoliv jinde."

Magdaléna, Innovation and PR specialist
Stora Enso Ostrava

"Ako nevypustiť dušu, či už v práci alebo doma, sme si pripomenuli na workshope s Máriou na našom manažérskom stretnutí. Boli to pre nás hodnotne strávené 3 hodiny plné informácií o duševnom zdraví, uvedomení o sebe samých a spôsobe nášho fungovania. Ako bonus sme mali možnosť spoločne sa stíšiť pomocou spoločnej mindfulness meditácie. Čím ďalej, tým viac vnímame, že téma duševného zdravia je podstatná pre zdravé fungovanie každého z nás a teda aj pre zdravé fungovanie každej firmy."

Jana, Employee Experience Team
Martinus

"Nevypusť duši jsme oslovili s prosbou o podporu našich zaměstnanců v počátcích nástupu covid19. Byli schopni velmi rychle zareagovat a ušili pro nás webináře týkající se psychohygieny v rámci karantény na míru. Webináře se těšily velké přízni a prošlo jimi téměř 200 zaměstnanců, kteří nejvíce oceňovali praktické a jednoduché tipy pro práci se stresem a relaxaci. Jeden komentář za všechny: "To přesně jsem v téhle době potřebovala, všem bych ho doporučila. Protože duševní podporu a odreagování v téhle době potřebuje každý. Děkuji."

Kristýna, Specialista vzdělávání
Česká spořitelna"Lektorky byly velice příjemné. Celý workshop byl interaktivní a opravdu inspirativní. A to i pro ty z nás, kdo se o problematiku duševního zdraví zajímáme dlouhodoběji."

Lucie, copywriterka
Triad Advertising
"Díky za skvělou přednášku Duševní zdravovědy. Byl to velmi příjemný úvod, jak se udržovat v duševní pohodě."


Tomáš, Operation Engineer

Thermo Fisher Scientific

"Nevypusť duši přináší skvělé programy a velmi úspěšně boří společenská tabu ohledně duševního zdraví! Přátelský přístup a projekty s velkým přesahem. Jen tak dále!"

Lucie, CSR & SD Projects Communication Support

Asahi

Chcete náš webinář pro vaše kolegy nebo zaměstnance?

Neváhejte nás kontaktovat na iva@nevypustdusi.cz nebo prostřednictvím formuláře níže:

>